Слика вез во рамка

900 ден

Слика вез во рамка – извадок од долен дел од женска кошула од западна Македонија, димензија 15,5см х 15,5см

Спореди
2022037/003. На залиха не се применув . , , , , , .

Осврти

Сè уште нема коментари

Бидете први кои ќе даде оценка за “Слика вез во рамка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *