Слика рачно изработена од срма

1,580 ден

Слика сонце рачно изработена од срма во филигран техника

димензија 24см х 24см

Спореди
1013034. На залиха не се применув . , , , .

Осврти

Сè уште нема коментари

Бидете први кои ќе даде оценка за “Слика рачно изработена од срма”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *