Слика рачно изработена од срма

600 ден

Слика вилинско коњче рачно изработена од срма во филигран техника

димензија 9см х 13см

Спореди

Осврти

Сè уште нема коментари

Бидете први кои ќе даде оценка за “Слика рачно изработена од срма”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *