Слика рачно изработена од срма

1,580 ден

Слика гулабици рачно изработена од срма во филигран техника

димензија 21см х 27см

Спореди
1013008. На залиха не се применув . , , , .

Осврти

Сè уште нема коментари

Бидете први кои ќе даде оценка за “Слика рачно изработена од срма”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *