Тањирче порцеланско

120 ден

Тањирче порцеланско – Александар Македонски

200 на залиха

Спореди
1010007/001. 200 на залиха не се применув . .

Осврти

Сè уште нема коментари

Бидете први кои ќе даде оценка за “Тањирче порцеланско”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *