Брош во плишана кутија

700,00 ден

Брош ОХРИДСКА ПАСТРАМКА – леен, позлатен, во плишана кутија

Спореди
1019009/002. На залиха не се применув . , , , , .

Осврти

Сè уште нема коментари

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават преглед.