New

Брош пеперутка

3.090,00 ден

Спореди
На залиха не се применув , .

Опис

Сребрен филигрански брош пеперутка

димензија 45 х 40 мм

Осврти

Сè уште нема коментари

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават преглед.