Водарка во народна носија

900,00 ден

Спореди

Опис

Керамичка кукла во народна носија во украсна кутија

димензија 27 х 15 цм

Осврти

Сè уште нема коментари

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават преглед.