Вреќичка за чај

360,00 ден

Спореди
2022116. На залиха не се применув . , , , , , , , , , , .

Опис

димензија 27 х 13 цм

Осврти

Сè уште нема коментари

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават преглед.