Детска памучна маица

600,00 ден

Спореди
На залиха не се применув , . , , , , , , .

Опис

Маица 100 % памук за деца од 2 до 7 години

 

Осврти

Сè уште нема коментари

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават преглед.