-50%

Кожна чанта

1.200,00 ден

Чанта 100 % кожа

Македонско производство

Димензија 20 х 19 цм

Спореди
2050002. На залиха не се применув .

Осврти

Сè уште нема коментари

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават преглед.