-50%

Кожна чанта

2.200,00 ден

Чанта 100 % кожа

македонско производство

димензија 30 х 27 цм

Спореди

Осврти

Сè уште нема коментари

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават преглед.