Магнет изработен во филигран техника

300,00 ден

Спореди
На залиха не се применув .

Опис

Магнет пеперутка златна инспирирана од познатиот брош од Дереван .Дизајнот ја задржува уникатноста на македонската креативност преку златната и црвената боја

Димензија 10 х 7 цм

Осврти

Сè уште нема коментари

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават преглед.