Магнет изработен во филигран техника

300,00 ден

Спореди
На залиха не се применув .

Опис

Божиќен ангел

Дизајнот е осмислен токму во пресрет на Божиќ.

Мотивот е потсетник за љубезност ,сочуство,подадена рака во вистински момент

димензија 10 х 7 цм

Осврти

Сè уште нема коментари

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават преглед.