Магнет изработен во филигран техника

300,00 ден

Спореди
На залиха не се применув .

Опис

Був купер

Був купер , симбол на древната мудрост.

Самиот дизајн е компониран од повеќе бои и елементи кои ја изразуваат систематизацијата на таа мудрост која се акумулираше низ столетијата. Купер е симбол и на Академијата.

Димензија 10 х 7 цм

Осврти

Сè уште нема коментари

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават преглед.