Магнет изработен во филигран техника

300,00 ден

Спореди
На залиха не се применув , .

Опис

 

Брош пеперутка инспирирана од познатиот брош од Деребан.Изработена е целосно со сребрена срма за да ја покажеме елеганцијата и убавината на едноставноста

Димензија 10 х 7 цм

Осврти

Сè уште нема коментари

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават преглед.