New

Обетки круг

2.020,00 ден

Спореди
На залиха не се применув .

Опис

сребрени филигрански обетки круг

димензија 19 х 20 мм

 

Осврти

Сè уште нема коментари

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават преглед.