Обетки мрежа

1.560,00 ден

Спореди
На залиха не се применув . .

Опис

Сребрени филигрански обетки

димензија 30 х 20 мм

Осврти

Сè уште нема коментари

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават преглед.