New

Обетки пеперутка

2.590,00 ден

Спореди
На залиха не се применув .

Опис

Сребрени филигрански обетки пеперутка

димензија 30 х 30 мм

Осврти

Сè уште нема коментари

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават преглед.