New

Обетки потковица

2.040,00 ден

Спореди
На залиха не се применув .

Опис

Сребрени филигрански обетки потковица

димензија 38 х 25 мм

Осврти

Сè уште нема коментари

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават преглед.