New

Обетки со седеф

1.150,00 ден

Спореди
На залиха не се применув . , , .

Опис

Сребрени филигрански обетки во комбинација со седеф

Осврти

Сè уште нема коментари

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават преглед.