New

Обетки со смарагд

2.320,00 ден

Спореди
На залиха не се применув . , , , , , , , .

Опис

Рачно изработени филигрански обетки со смарагд

димензија 26 х 20 мм

Осврти

Сè уште нема коментари

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават преглед.