New

Обетки со смарагд

1.150,00 ден

Спореди
На залиха не се применув .

Опис

Сребрени филигрански обетки во комбинација со смарагд

димензија 18 х 15 мм

Осврти

Сè уште нема коментари

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават преглед.