Охридска куќа сувенир

300,00 ден

Спореди
На залиха не се применув , .

Опис

Охридска куќа , рачна изработка

димензија 7 х 4 цм

Осврти

Сè уште нема коментари

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават преглед.