Приврзок мрежа

1.090,00 ден

Спореди
На залиха не се применув .

Опис

Сребрен филигрански приврзок мрежа

димензија 37 х 27 мм

Осврти

Сè уште нема коментари

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават преглед.