New

Приврзок со розев кварц

4.350,00 ден

Спореди
На залиха не се применув .

Опис

Сребрен филигрански приврзок со розев кварц

димензија 30 х 38 мм

Осврти

Сè уште нема коментари

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават преглед.