New

Приврзок филигрански

1.690,00 ден

Спореди
На залиха не се применув .

Опис

Филигрански сребрен приврзок

димензија 30мм

Осврти

Сè уште нема коментари

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават преглед.