New

Прстен мрежа

2.980,00 ден

Спореди
На залиха не се применув .

Опис

Сребрен филигрански прстен мрежа

димензија 26 мм

големина 19 мм

Осврти

Сè уште нема коментари

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават преглед.