New

Прстен со смарагд

1.090,00 ден

Спореди
На залиха не се применув . , , .

Опис

Сребрен филигрански прстен во комбинација со смарагд

димензија 18 х 15 мм

Осврти

Сè уште нема коментари

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават преглед.