New

Прстен цвет

2.090,00 ден

Спореди
На залиха не се применув .

Опис

Сребрен филигрански прстен цвет

димензија 26 мм

Осврти

Сè уште нема коментари

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават преглед.