Рељеф од глина ,, Тешкото”

3.500,00 ден

Слика ракотворба ,, Тешкото

Димензија 40 х 30 цм

Спореди
2022127. На залиха не се применув .

Осврти

Сè уште нема коментари

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават преглед.