Сет во куќарка од дрво

800,00 ден

Спореди
На залиха не се применув . , , .

Опис

Сет  од 2 чашки за ракија и 2 чоканчиња во дрвена куќарка

димензија 31 х 9  цм

Осврти

Сè уште нема коментари

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават преглед.