Сет во куќарка од дрво

800,00 ден

Спореди
На залиха не се применув .

Опис

Сет од 4 чашки за ракија во куќарка од дрво

димензија 31 х 9 цм

Осврти

Сè уште нема коментари

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават преглед.