Сет во украсна кутија

750,00 ден

Спореди

Опис

Сет во украсна кутија

сетот содржи шише ид две чашки за ракија

капацитет на шише 0,7 л

димензија 31 х 16 цм

Осврти

Сè уште нема коментари

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават преглед.