Сет во украсна кутија

750,00 ден

Спореди

Опис

Сет во украсна кутија

сетот содржи шише  и две чашки за ракија

капацитет на шише 0,7л

Осврти

Сè уште нема коментари

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават преглед.