Слика був симбол на мудрост и интелигенција

4.200,00 ден

Спореди

Опис

Ракотворба од месинг

димензија 33 х 27 цм

Осврти

Сè уште нема коментари

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават преглед.