Слика изработена од срма

900,00 ден

слика пеперутка рацно изработена од срма

димензија 23 х 17 цм

Спореди
2022106. На залиха не се применув . , , , , , , , .

Осврти

Сè уште нема коментари

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават преглед.