Слика лав симбол на храброст гордост сила

5.000,00 ден

Ракотворба од месинг

димензија  32 х 28 цм

Спореди
2001003. На залиха не се применув , , , .

Опис

Ракотворба од месинг

Димензија 32 х 28 цм

Осврти

Сè уште нема коментари

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават преглед.