Слика лебеди симбол на чиста и искрена љубов

2.000,00 ден

Слика лебеди

Ракотворба од месинг

димензија 26 х 20 цм

Спореди
2001005. На залиха не се применув .

Осврти

Сè уште нема коментари

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават преглед.