New

Слика македонски брош

3.800,00 ден

Спореди

Опис

Слика македонски брош – дел од традиционален невестински накит

Димензија 35 х 22 цм

Осврти

Сè уште нема коментари

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават преглед.