Слика од срма во филигран техника

720,00 ден

димензија 14 х 10 цм

Спореди
1013043. На залиха не се применув , , .

Опис

Слика гулабици рачно изработена од срма во филигран техника

Осврти

Сè уште нема коментари

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават преглед.