Слика од срма во филигран техника

720,00 ден

Спореди
1013041. На залиха не се применув , , .

Опис

Слика пеперутка рачно изработена од срма од филигран техника

Осврти

Сè уште нема коментари

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават преглед.