Слика од срма во филигран техника

480,00 ден

димензија 17 џ 12 цм

Спореди
2022112. На залиха не се применув , , .

Опис

Слика пеперутка рачно изработена од срма во филигран техника

Осврти

Сè уште нема коментари

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават преглед.