Слика паун симбол на бесмртност верба и љубов

4.200,00 ден

Ракотворба од месинг

димензија 28 х 25 цм

Спореди
2001002. На залиха не се применув , , , .

Осврти

Сè уште нема коментари

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават преглед.