Слика пеперутка изработена според традиционален брош

2.000,00 ден

Ракотворба од месинг

димензија 22 х 20 цм

Спореди
2001029. На залиха не се применув , , , .

Осврти

Сè уште нема коментари

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават преглед.