Слика рачно изработена од срма

1.620,00 ден

Слика сонце рачно изработена од срма во филигран техника

димензија 24см х 24см

Спореди
1013034. На залиха не се применув . , , , .

Осврти

Сè уште нема коментари

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават преглед.