Слика рачно изработена од срма

1.980,00 ден

Слика паун златен рачно изработена од срма во филигран техника

димензија 22см х 28см

Спореди
1013029. На залиха не се применув . , , , .

Осврти

Сè уште нема коментари

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават преглед.