Слика рачно изработена од срма

660 ден

Слика пеперутка рачно изработена од срма во филигран техника

димензија 9 см х 13 см

Спореди

Осврти

Сè уште нема коментари

Бидете први кои ќе даде оценка за “Слика рачно изработена од срма”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *