Слика рачно изработена од срма

2.700,00 ден

Слика 3Д пеперутка рачно изработена од срма во филигран техника

димензија 21см х 27см

Спореди
1013006. На залиха не се применув . , , , , .

Осврти

Сè уште нема коментари

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават преглед.