Слика рачно изработена од срма

1.400,00 ден

Слика крст рачно изработена од срма во филигран техника

димензија 16см х 20см

Спореди

Осврти

Сè уште нема коментари

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават преглед.